El Prąd A M El Prąd M M

Hurtownia Elektryczna ELPRĄD w Darłowie

Gorąco Państwa zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową Hurtowni Elektrycznej ELPRĄD w Darłowie. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu swoich klientów w wysokiej jakości artykuły elektryczne. Naszą działalność rozpoczęliśmy od prowadzenia małego sklepiku. Szybki wzrost liczby klientów oraz stałe powiększanie obrotów i oferty produktowej sprawił, że w 2005 roku zdecydowaliśmy się na otwarcie Hurtowni Elektrycznej. Z naszych usług korzystają liczni klienci nie tylko z Darłowa, ale także z takich miejscowości, jak np. pobliskie Sławno.

W naszym szerokim asortymencie produktów mogą Państwo znaleźć bardzo wiele różnorodnych artykułów elektrycznych. Wśród nich znajdują się m.in. elementy oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego – lampy ogrodowe, plafony i żyrandole. Oprócz tego swoim klientom oferujemy także bogaty wybór źródeł światła, kabli i przewodów, a także osprzęt 230-400 V, osprzęt modułowy oraz wiele innych.

Jeżeli szukają Państwo jakiegoś konkretnego produktu, serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie w al. Wojska Polskiego 47A w Darłowie lub do kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci powiedzą Państwu czy poszukiwany sprzęt znajduje się w naszej ofercie oraz przedstawią odpowiednie zamienniki.